• Informacja

Decyzją Pana Prezydenta dr Marcina Krupy nasze przedszkole dostało pieniądze w wysokości 155 000 zł na wykonanie remontu parkietów we wszystkich salach zajęć oraz remontu stref komunikacyjnych i stref wejściowych ( hol na 1 piętrze).

Po wyłonieniu wykonawcy w drodze przetargu ( ustaleniu harmonogramu prac i podpisaniu umowy na prace), dyrektor przedszkola w porozumieniu z Radą Rodziców i za zgodą organu prowadzącego uzgodni termin i długość przerwy w działalności przedszkola w okresie ferii letnich.

Na bieżąco będziemy Państwa informować o terminie przerwy podając konkretne daty.

Dyrektor MP32

Małgorzata Brzoska

• WARSZTATY DLA RODZICÓW

• Oferta dotycząca  bezpłatnych warsztatów RODZICIELSTWO BLISKOŚCI organizowane w CENTRUM ZIMBARDO  przez  Stowarzyszenie Fabryka Inicjatyw Lokalnych