• ŻYCZENIA

• DRODZY RODZICE

Wszystkiego co najpiękniejsze w Nowym Roku

- zdrowia, szczęścia, pomyślności, realizacji planów, spełnienia marzeń, sukcesów osobistych i zawodowych.

Niech 2024 rok będzie czasem wypełnionym pokojem,

miłością i dobrem,

pełnym wyjątkowych chwil w otoczeniu bliskich osób

życzy  personel

Miejskiego Przedszkola nr 32 w Katowicach

• KALENDARZ UROCZYSTOSCI

• STYCZEŃ 2024

KOROWÓD ŚWIĄTECZNY -przemarsz ulicami osiedla - 9.01.2024

BAL PRZEBIERAŃCÓW - 12 stycznia 2024

Harmonogram obchodów DNIA BABCI I DZIADKA  w następujących terminach:

23.01.2024 - GRUPA 4

24.01.2024 - GRUPA 1

25.01.2024 - GRUPA 2

26.01.2024 - GRUPA 3

SZCZEGÓŁY UROCZYSTOŚCI Z UDZIAŁEM BABĆ I DZIADKÓW ZOSTANĄ PODANE  W MAILACH GRUPOWYCH.

• BOŻE NARODZENIE 2023

• DRODZY RODZICE , KOCHANE DZIECI

Skuli tego co to niydugo bydymy mieli Gody wiynszujymy Wom wszyskim:

Kupa uciechy skuli czasu spyndzonego ze swojom familijom,

pomyślności, zdrowio a blank dobrego Nowego Roku.

Niechaj nadchodzące święta będą radosne,

zdrowe i miłe, spędzone w rodzinnym gronie,

A Nowy Rok  przyniesie spełnienie najskrytszych marzeń

i realizację wszelkich planów!

życzy personel Miejskiego Przedszkola nr 32 w Katowicach

• LIST PANI MINISTER

• Szanowni Państwo,

w załączeniu przesyłamy list Ministra Edukacji Pani Barbary Nowackiej.

Prosimy o rozdystrybuowanie go  wśród całej społeczności szkolnej: dyrekcji, uczniów, nauczycieli i rodziców.

Z poważaniem    Biuro Ministra   Ministerstwo Edukacji i Nauki

• OGŁOSZENIE

ZOBOWIĄZUJE SIĘ RODZICÓW DO JAK NAJKRÓTSZEGO PRZEBYWANIA NA TERENIE PRZEDSZKOLA.

Prosimy o szybkie przebieranie dzieci w szatni.

Prosimy o zgłaszanie ewentualnych zachorowań dzieci (drogą mailową )

dyrektor  Miejskiego Przedszkola nr 32 w Katowicach

•  KONCERT ŚWIĄTECZNY

W IMIENIU WSZYSTKICH ARTYSTÓW WYSTĘPUJĄCYCH W KONCERCIE ŚWIĄTECZNYM

DZIĘKUJEMY NASZEJ PUBLICZNOŚCI

ZA WSPANIAŁĄ ATMOSFERĘ, UŚMIECHY, MIŁE SŁOWA I OKLASKI

nauczycielki grupy 3 i 4

• DO ZOBACZENIA

• MIEJSKA KAMPANIA SPOŁECZNA

Do zobaczenia w Katowicach!

W Katowicach startuje kampania #DoZobaczenia. W pierwszej połowie roku doświetlonych zostało 31 przejść dla pieszych, a do końca roku, łącznie będzie ich 64. W trosce o bezpieczeństwo na drogach niechronionych uczestników ruchu, w nadchodzącym sezonie jesiennym i zimowym, miasto Katowice realizuje inicjatywę pod nazwą „Do zobaczenia”, której głównym punktem są odblaski.

KAŻDE DZIECKO Z NASZEGO PRZEDSZKOLA OTRZYMAŁO  KAMIZELKĘ ODBLASKOWĄ   by także poza przedszkolem, dzieci były bezpieczne.

"Noszenie odblasków to najprostsza i niezwykle skuteczna metoda, aby zadbać o bezpieczeństwo na drodze zarówno pieszych jak i rowerzystów. Dajmy kierowcom szansę na zareagowanie i nośmy odblaski. Statystyki mówią same za siebie: większa widoczność na drodze znacząco zmniejsza ryzyko wypadków. Stąd pomysł na akcję +Do zobaczenia+, w ramach której wyposażymy w odblaski dzieci, ich rodziców oraz seniorów" - powiedział cytowany w informacji prasowej prezydent Katowic Marcin Krupa.

• KONCERT ŚWIĄTECZNY

• ARTYŚCI Z GRUPY 3 I GRUPY 4

w oczekiwaniu na zbliżające się święta ZAPRASZAJĄ

ORGANIZACJA WYSTĘPÓW GRUDNIOWYCH

każdy występ rozpoczyna się o godzinie 15.30

12.12.2023 - świąteczny występ grupa 3 i 4 -z udziałem rodziców z  grupy 4

13.12.2023- świąteczny występ grupa 3 i 4 -z udziałem rodziców z grupy 3

14.12.2023 - świąteczny występ grupa 3 i 4  - z udziałem rodziców z  grupy 1 i 2, po występie kolędowanie w salach gr 1 -sala nr 11, gr 2 - sala nr 23.

nauczycielki grup 3 i 4

• OGŁOSZENIE

• DRODZY RODZICE ZAPRASZAMY DO ODBIORU ZDJĘĆ

Zdjęcia można odebrać  w pokoju nr 3  od godziny 8.00 - 15.00 u pani OLGI cena kompletu 55 zł. (mile widziane zgodne pieniążki).