• Ogłoszenie - zaproszenie

• Od 10 do 25 października trwa Code Week, czyli Europejski Tydzień Kodowania. Jest to oddolna inicjatywa promująca programowanie i umiejętności cyfrowe wśród uczestników w ciekawy i interesujący sposób. Nauka kodowania pomaga zrozumieć otaczający nas świat, który ulega ciągłym zmianom.

W naszym przedszkolu   SPOTKANIA EDUKACYJNE w formie ciekawych zabaw czasami z elementem rywalizacji  odbędą się 17 i 24 10.2024 w grupach młodszych i starszych.

koordynator Beata Staniczek

• akcja ZBIÓRKA DLA BURKA

• W DNIACH 16.10 - 25.10.2024 TRWA W NASZYM PRZEDSZKOLU ZBIÓRKA NA RZECZ:

ZAPRASZAMY MAŁYCH I DUŻYCH  DO UDZIAŁU W ZBIÓRCE NA RZECZ  Miejskiego  Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach przy ulicy Milowickiej .

ZBIERAMY    to co się najbardziej przydaje  zwierzakom:

• karma dla kotów: MACs, Feringa, Gourmet, Winston Junior, Wild Freedom, Catz Finefood;
            • karma dla psów: Rocco, Gran Carno, Royal Canin Gastro Intestinal, Brit Care Adult;
            • koce, ręczniki;
            • akcesoria dla psów (obroże, szelki, smycze);
            • zabawki dla kotów i psów (szczególnie wędki, piłeczki, szarpaki);
            • małe, tanie drapaki dla kotów

Rzeczy prosimy składać do kosza  wystawionego w holu przedszkola

koordynator Agnieszka Żogała - Rokicka

• 25.10.2024 OBCHODZIĆ BĘDZIEMY

W TYM DNIU (piątek) prosimy aby dzieci przyniosły do przedszkola tylko PIESKI - MASKOTKI.

Będą wspólne zabawy przez cały dzień.

Aby pieski się nie zgubiły proszę  je podpisać.

Koordynator Agnieszka Żogała - Rokicka

• Szanowni Rodzice,

Pracownicy Przedszkola   nr 32 w Katowicach bardzo serdecznie dziękują rodzicom i przedszkolakom  za okazane dowody życzliwości i sympatii, za pamięć, życzenia i ciepłe słowa z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Radzie Rodziców dziękujemy za słodki poczęstunek.

• 14.10.2024    świętować będziemy:

Uroczystość przedszkolna z udziałem wszystkich grup, nauczycieli, specjalistów  i pracowników Przedszkola 32 w Katowicach  odbędzie się  o godzinie 10.00.

PROSZĘ O UBRANIE DZIECI W STROJE ODŚWIĘTNE, WIZYTOWE ( kolor ubioru dowolny)

koordynator Beata Staniczek

W tym dniu w kazdej grupiepoznając śiat kundelka , rozmawialśmy o psiakach, psinkach, pieskach , wykonywali prace plastyczne i wspaniale bawiliśmy się.

• Uwrażliwienie dzieci  na potrzeby zwierząt.
        • Zachęcanie do niesienia pomocy potrzebującym zwierzętom.
        • Ukazanie uczuć i emocji, jakie mogą towarzyszyć ludziom i zwierzętom.