• PRZYPOMINAMY​​​​​​​  I ZAPRASZAMY

• ZEBRANIE ORGANIZACYJNO - INFORMACYJNE  dotyczące  roku  szkolnego  2023/2024 ODBĘDZIE SIĘ   w dniu 31 sierpnia 2023 tj, czwartek  o godzinie 16.00- 16.30. Zebrania grupowe prowadzone przez wychowawców od godziny 16.30                                                                            Zapraszamy

dyrektor i rada pedagogiczna Miejskiego Przedszkola nr 32 w Katowicach

SZCZEGÓŁY W OGŁOSZENIU PONIŻEJ

• WYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA

• rok szkolny 2023-2024

Drodzy Rodzice, prosimy o przygotowanie dla dzieci:

WYPRAWKA DLA NAJMŁODSZEGO PRZEDSZKOLAKA – GRUPA 1

• Wygodne, stabilne papcie, które dziecko samodzielnie ubierze i ściągnie.
              (Sprawdzają się papcie na gumowej podeszwie, zapinane na rzepy)  Papcie umieścić w podpisanym worku z materiału.
            • Wygodne ubrania, które łatwo zdjąć podczas czynności w toalecie, przygotowania do odpoczynku. (Spodnie dresowe, legginsy itp. Prosimy unikać ubrań z guzikami).
            • 3 komplety zapasowych ubrań wraz z bielizną na zmianę.
              Ubrania proszę przynieść w podpisanym worku.
            • Podpisana piżama do spania.
            • Jeżeli dziecko potrzebuje „zabezpieczenia” podczas spania, proszę przynieść paczkę pielucho-majtek lub paczkę podkładów higienicznych. (Gdy się skończą poinformujemy o tym e-mailem.)
            • Chusteczki higieniczne i mokre chusteczki – paczka 100szt.

Wszystkie rzeczy prosimy podpisać, ułatwi to odnalezienie właściciela np. ubrań.

WYPRAWKA dla PRZEDSZKOLAKA z  GRUPY  2, GRUPY 3, GRUPY 4

-      Wygodne, stabilne kapcie, które dziecko będzie w stanie smodzielnie zdjąć i nałożyć (najlepiej na gumowej podeszwie, zapinane na rzep) - w podpisanym worku z materiału;

-      Wygodne ubrania, które łatwo można zdjąć podczas czynności w toalecie (dresy, leginsy);

-      Zapasowy komplet bielizny i ubranek na zmianę, które przydadzą się podczas „awarii” - w dwóch kompletach na zmianę w podpisanym worku;

-       Chusteczki higieniczne w pudełku do wyciągania + mokre chusteczki

-      Strój do ćwiczeń gimnastycznych (spodenki koszulka) w podpisanym worku z materiału.

• Serdecznie zapraszamy

Rodziców  (opiekunów prawnych) wszystkich dzieci, które będą uczęszczać do naszego przedszkola w roku szkolnym 2023/2024 zapraszamy

w dniu 31 sierpnia 2023 tj, czwartek   o godzinie 16.00- 16.30

na zebranie ogólne z dyrektorem i radą pedagogiczną do sali gimnastycznej nr 18.

OD 16.30  odbędą się zebrania grupowe prowadzone przez wychowawców grup :

grupa 1 -sala nr 11/ grupa 2 -  sala nr 23 /grupa 3 - sala nr 19 /grupa 4 -sala nr 24

Na zebranie prosimy przynieść dane dotyczące osób upoważnionych do odbioru dzieci ( nr dowodu osobistego oraz numer telefonu) w celu wypełnienia  niezbędnej dokumentacji. Mile widziana zmiana obuwia.

RADA PEDAGOGICZNA MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 32 w Katowicach