• KOMUNIKAT 29.01.2024

• DRODZY RODZICE

W PRZEDSZKOLU ZGŁOSZONO PRZYPADEK ZACHOROWANIA NA SZKARLATYNĘ

PROSIMY O WZMOŻONĄ OBSERWACJĘ DZIECI I NIE PRZYPROWADZANIE DZIECI Z OBJAWAMI CHOROBY DO PRZEDSZKOLA

Informacje na temat szkarlatyny w zakładce KĄCIK RODZICA

• ZABAWY  Z  DYNIĄ
          • ZABAWY Z DYNIĄ

• 31.10.2023

DZISIAJ W NASZYM PRZEDSZKOLU ŚWIĘTOWALIŚMY

DZIEŃ DYNI

wspólne zabawy rozpoczęły się tak:

" W kole  wszyscy już stoimy każdy czyjąś rękę trzyma.I dzień dobry już mówimy , tak zabawa z DYNIĄ się zaczyna"

Po obejrzeniu filmu edukacyjnego "Dynia" grupa 4 która była gospodarzem spotkania zaprosiła starszych przedszkolaków do wspólnej zabawy. : była "wędrująca dynia" "wyścig dyń" "puzzle dyniowe " pumpkin - czyli zabawy z pokazywaniem w j. angielskim  oraz zabawa ruchowa "dynia dana". Przez całe spotkanie zachęcał nas do zabawy wierszych z pokazywaniem:

DYNIE MAŁE, DYNIE DUŻE,

DYNIE W DOLE , DYNIE W GÓRZE!

DYNIE Z LEWEJ, DYNIE Z PRAWEJ

DYNIE KRĘCĄ SIĘ W ZABAWIE

na zakończenie zabawy była sesja zdjęciowa grupowa i indywidualna oraz zadanie zespołowe do wykonania w sali : DYNIA SENSORYCZNA. Dziękujemy za wspaniałą niespodziankę i miło spędzony czas.

Zdjęci  w albumie fotograficznym. BS

• ZBIÓRKA DLA BURKA w MP32 w Katowicach

• w dniach 23.10-27.10.2023 odbędzie się kolejna zbiórka na rzecz MIEJSKIEGO SCHRONISKA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT W KATOWICACH

NA SZATNI DO POJEMNIKÓW ZBIERAMY:

- koce i ręczniki

-karmę dla kotów: MACs,FERINGA,GOURMET, WINSTON JUNIOR,WILOL FREEDOM, CATZ, FINE FOOD

-karmę dla psów: ROCCO,GRANCARNO,ROYAL CANIN, GASTRO INTESTINAL, BRIT CARE ADULT

-akcesori dla psów: OBROŻE, SMYCZE,SZCZOTKI, GRYZAKI, SZELKI, ZABAWKI, SZARPAKI ,itp

-akcesoria dla kotów: ZABAWKI -WĘDKI, PIŁECZKI,MAŁE DRAPAKI

W imieniu wszystkich mieszkańców schroniska zapraszamy do włączenia się w akcję.

organizator zbiórki A.Żogała- Rokicka

• DZIEŃ  KUNDELKA
          • DZIEŃ KUNDELKA

• 25.10.2023

Na spotkanie edukacyjne w tym dniu ZAPRASZAMY MASKOTKI - PIESKI.

PROSIMY O PRZYNIESIENIE PRZEZ DZIECI MASKOTKI PSA (podpisanego np. na kokardce lub smyczy).

Pluszaki  innych zwierząt  nie zostaną wpuszczone na BAL  (pozostaną w szatni) więc lepiej niech zostaną w domu.

koordynator A.Żogała - Rokicka

• DZIEŃ PRACOWNIKA

• MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 32 w Katowicach

Dzisiaj tj.13.10.2023

odbyła się uroczystość przedszkolna z udziałem całej społeczności przedszkola.

Gośćmi honorowymi byli wszyscy pracownicy przedszkola.

Dziękujemy przedszkolakom za wspaniały występ!

Dziękujemy wszystkim za życzenia , miłe słowa i słodkie niespodzianki!

pracownicy przedszkola

Już w krótce w zakładce Album fotograficzny zaprezentujemy zdjęcia  z tej  uroczystości . BS

• HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI

• PAŹDZIERNIK 2023

KOCHANI   przed nami pełen atrakcji miesiąc:

13.10.2023 - DZIEŃ PRACOWNIKA MP32 - uroczystość z udziałem całej społeczności przedszkola ( przedszkolaki i personel)  , wystąpią przedszkolacy z gr 1,2,3,4  (obowiązują stroje wizytowe)

16.10.2023 - ŚWIATOWY DZIEŃ MYCIA RĄK - spotkanie edukacyjne z udziałem wszystkich grup

18.10.2023 - PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA - uroczystość grupowa w grupie 1  z udziałem rodziców ( w sali przedszkolnej nr 11)

25.10.2023 - DZIEŃ KUNDELKA - spotkanie edukacyjne z udziałem wszystkich grup

rada pedagogiczna MP32

• Ogłoszenie

• Ogłaszamy  13.10.2023 dniem PRACOWNIKA MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 32 w KATOWICACH

W tym dniu w naszym przedszkolu odbędzie się uroczystość z udziałem całej społeczności przedszkola. Dla całego personelu wystąpią przedszkolaki z wszystkich grup.

Prosimy o ubranie dzieci w odświętne stroje.

GOSPODARZE UROCZYSTOŚCI

grupa 2