• WIELKANOC 2021

• Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,

pełnych wiary, nadziei i miłości.

Radosnego, wiosennego nastroju,

serdecznych spotkań w gronie rodziny oraz wesołego Alleluja.

życzy przedszkolakom i ich rodzicom

personel Miejskiego Przedszkola nr 32 w Katowicach

• INFORMACJA

• Zgodnie z informacją KPRM od 27.03- 9.04 przedszkola są ZAMKNIĘTE.

W każdym przedszkolu , również naszym organizowana będzie TYLKO OPIEKA dla dzieci rodziców wykonujacych zawód medyczny ( rodzic pracujący w PRZYCHODNI, SZPITALU) i SŁUŻB MUNDUROWYCH w trakcie wykonywania zadań służbowych.

Rodziców spełniających w/w warunki ( wykonujących zawód medyczny oraz służby mundurowe) proszę o wysłanie mailem do nauczycielek grup OŚWIADCZEŃ w jakich dniach i godzinach dziecko będzie obecne w naszym przedszkolu.

dyrektor  mgr M.Brzoska

• JAKOŚĆ POWIETRZA ankieta dla rodziców

• Szanowni Państwo,

Zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej jakości powietrza w mieście Katowice w 2021 roku. Ankieta jest częścią badania przeprowadzanego przez Główny Instytut Górnictwa i Urząd Miasta Katowice w ramach międzynarodowego projektu AWAIR. Prosimy o przekazanie ankiety drogą elektroniczną poprzez dostępne kanały komunikacyjne. Poniżej znajduje się słowo wstępne dla rodziców i link do ankiety on-line.

Link do ankiety:

Ankieta jest częścią badania przeprowadzanego przez Główny Instytut Górnictwa i Urząd Miasta Katowice w ramach międzynarodowego projektu AWAIR.  Projekt koncentruje się na problematyce jakości powietrza na terenach miejskich Europy Środkowej oraz wpływu zanieczyszczeń powietrza na życie i zdrowie mieszkańców, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci. Prosimy, aby ankietę wypełnił jeden z rodziców bądź opiekunów dziecka. Pragniemy zapewnić, że informacje uzyskane w ramach tej ankiety są anonimowe i traktowane będą jako poufne. Zostaną one opracowane jedynie w formie zbiorczych zestawień statystycznych.

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas.

Zespół Projektu AWAIR

----------------------------------

Biuro Zarządzania Energią Urząd Miasta Katowice Rynek 1 (pok. 206)40-003  Katowice

tel.: +48 32 259 34 32              :::

e-mail: jakub.kulach@katowice.eu FB: #MCE                                    ::: www:  Miejskie Centrum Energii

• OGŁOSZENIE

• Rozpoczęła się rekrutacja do katowickich przedszkoli

Szczegóły znajdziecie państwo w zakładce REKRUTACJA

PRZYSZŁYCH PRZEDSZKOLAKÓW ZAPRASZAMY DO NASZEGO PRZEDSZKOLA!

Niestety ,reżim sanitarny uniemożliwia zorganizowanie DNIA OTWARTEGO ,dlatego zapraszamy  do odwiedzenia stronek grup i albumu fotograficznego, abyście wiedzili co robimy ,jak działamy -

bo wcale się nie nudzimy!

MIŁO I WESOŁO CZAS

W NASZYM PRZEDSZKOLU  SPĘDZAMY,

SMUTKOM I KŁOPOTOM SIĘ NIE DAMY!

DYREKTOR I PERSONEL

Miejskiego Przedszkola nr 32 w Katowicach

• KOMUNIKAT

• DRODZY RODZICE

W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną w kraju  ,prosimy na bieżąco o informowanie nas o pozytywnym wyniku zakażenia dziecka na SARS-CoV-2 .

Szybka informacja  , ułatwi wprowadzenie obowiązujących procedur chroniących naszą  społeczność przedszkolną.

Rodzicom , którzy zgłosili takie przypadki serdecznie dziękujemy.

Dyrektor i personel MP32

• DZIEŃ KOBIET świętowaliśmy w każdej grupie

• DZIEWCZYNKOM  dużym i małym życzymy słońca i uśmiechu w każdym dniu

DZIEWCZYNKI  Z  GRUPY 1, GRUPY 2 , GRUPY 3, GRUPY 4 DZIĘKUJĄ RADZIE RODZICÓW ZA ZAKUPIONE NIESPODZIANKI.

Wszystkie panie pracujące w naszym przedszkolu również dziekują za słodką NIESPODZIANKĘ.