•  

    Bierzemy udział w wielu programach , akcjach i  projektach

    Jesteśmy m.in. uczestnikami:

    czyta.jpg [miniatura] „Cała Polska czyta dzieciom”- głównym celem kampanii jest zachęcanie dzieci do częstszego obcowania z książką oraz do wspólnej lektury z najbliższymi.

    woda.jpg

    "MAMO, TATO WOLĘ WODĘ" Jego nadrzędnym celem jest wykształcenie u dzieci prawidłowych nawyków żywieniowych ze szczególnym podkreśleniem roli wody w codziennej diecie, a także zwrócenie ich uwagi na zagadnienie ochrony środowiska.

    PROJEKT EDUKACYJNY

    "CZYŚCIOCHOWE PRZEDSZKOLE"

    Czyściochowe Przedszkole to nowy program edukacyjny dla przedszkoli w całej Polsce, organizowany przez firmę Rossmann w ramach programu Rossnę! Junior. Higiena osobista to jeden z istotniejszych elementów codziennego życia, który wpływa nie tylko na wygląd, ale również na zdrowie. Dobrych nawyków, także higienicznych, uczymy się już od najmłodszych lat. To, co wtedy przyswoimy, procentuje w dorosłym życiu. Czas intensywnej nauki w wieku przedszkolnym warto wykorzystać także na kształtowanie dobrych nawyków higienicznych. Program Czyściochowe Przedszkole ma na celu pomagać nauczycielom w edukacji i motywowaniu przedszkolaków do codziennego dbania o higienę.  

     

    ZACZYTANI

     

     

     

     

     

    MISJA FUNDACJI ZACZYTANI.ORG TO PROMOWANIE CZYTELNICTWA I EDUKACJA SPOŁECZNA. WYKORZYSTUJEMY KSIĄŻKĘ DO BUDOWANIA JAKOŚCIOWYCH RELACJI – OD RELACJI Z SAMYM SOBĄ, PRZEZ RELACJE W NAJBLIŻSZYM OTOCZENIU, PO RELACJE MIĘDZY CAŁYMI SPOŁECZNOŚCIAMI  

      Cele:

    • Popularyzacja czytelnictwa wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.
    • Zwiększanie dostępu do literatury w lokalnych placówkach medycznych, pomocowych, dobroczynnych, aktywnościowych.
    • Kształtowanie szeroko rozumianej kultury czytelniczej wśród różnych środowisk
    • Edukacja.

     REALIZACJA W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

    "MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY" Celem głównym projektu jest rozwijanie i promowanie czytelnictwa; zachęcanie dorosłych do głośnego czytania dzieciom − uświadomienie roli czytelnictwa w życiu dziecka, wyrabianie właściwych nawyków czytelniczych;   tworzenie warunków do różnorodnej aktywności dzieci w toku realizacji zadań stawianych przez nauczyciela

     

     

     

 • Galeria zdjęć

   brak danych