WIZYTÓWKA PIOSENKI I WIERSZE BIEŻĄCE SPRAWY PODZIĘKOWANIA CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM SPOTKANIA Z EKSPERTAMI- jak ciekawie spędzić czas KONCEPCJA pedagogiczna C.FREINETA ZDOBYWANIE SPRAWNOŚCI GRUPOWE NOWINKI PROGRAM METODY WYCHOWAWCZE PEDAGOGIKA F. FROEBLA - cele, założenia 6 LATEK - JAKI JEST KONSULTACJE INDYWIDUALNE projekt BEZPIECZNY PRZEJAZD -"Szlaban na ryzyko" PORADNIK DLA RODZICÓW

GRUPA 4

PODZIĘKOWANIA

Bardzo serdecznie dziękuję   wszystkim rodzicom , że tak szybko reagujecie państwo na wszelkie przeziębienia , katary itp.

Dzięki temu frekwencja a naszej grupie jest najwyższa w przedszkolu i bardzo zadawalająca.

Systematyczne uczęszczanie dziecka do przedszkola  pozwala mi, zrealizować rytmicznie wszystkie zaplanowane zadania przysparzając każdemu , zdobywanie kolejnych doświadczeń i wspomnień tak ważnych w integracji grupy przedszkolnej.

Życzmy sobie zdrowia i  trzymajmy tak dalej!

nauczycielka grupy Beata Staniczek