WIZYTÓWKA MAM 5 LAT - Jaki jestem Cała Polska czyta dzieciom ! program Do rodziców PIOSENKI I WIERSZE KONSULTACJE INDYWIDUALNE NAUKA CZYTANIA KROK PO KROKU KOMUNIKATY, SPRAWY BIEŻĄCE UROCZYSTOŚCI GRUPOWE ALBUM ZDJĘĆ GRUPOWYCH METODY WYCHOWAWCZE PODZIĘKOWANIA NAUCZANIE ZDALNE PANI KAROLINA PROPONUJE -zabawy z językiem ANGIELSKIM

UROCZYSTOŚCI GRUPOWE

ŚWIĘTA W GRUPIE 3

Święta Bożego Narodzenia zaczęliśmy od ubierania choinki. Wieszaliśmy bombki, łańcuchy , lampki a na samym czubku choinki – gwiazdę. Odwiedził nas Mikołaj , nie widzieliśmy go , ale zostawił list , jak mamy znaleźć prezenty . Napisał , że musimy iść po śladach śnieżynek . No i były pod choinką w holu przedszkola .Potem piekliśmy pierniczki. Składniki z których się je robi to : mąka , przyprawa do piernika – pachnąca , jajka ,cukier masło , kakao, soda oczyszczona , miód. Pachniało w całym przedszkolu ponieważ inne grupy też piekły pierniczki . Każdy z nas ozdabiał pierniczki  cukiereczkami , posypkami były kolorowe i pyszne. Potem wkładaliśmy pierniczki do woreczków dla naszych rodziców ozdabiając je bombeczkami , które wyklejaliśmy piankami. Wykonaliśmy choinki zielonych paseczków , „napisaliśmy” listy z życzeniami dla kolegów z innych grup, śpiewaliśmy piosenkę  o pierniczkach , kolędy , oglądaliśmy świąteczne bajki .

Wreszcie nadszedł dzień Wigilii , byliśmy ładnie ubrani , zjedliśmy świąteczny obiad , składaliśmy sobie życzenia i dostaliśmy fajne prezenty.

Swobodny tekst grupowy

GRUPA 3

LISTOPAD

W listopadzie miło nam czas płynął ,w naszej grupie świętowaliśmy: Dzień Niepodległości , Światowy Dzien Praw Dziecka oraz Dzień Pluszowego Misia . Wszystkie zdjecia znajdziecie Państwo w albumie fotograficznym .

W piątek 18 września dzieci z grupy 3 dzielnie przystąpiły do pracy, każdy musiał wykonać 4 zadania  aby  zdobyć medal ORDERU UŚMIECHU.Dzielnym przedszkolakom medale wręczyla Pani Dyrektor. Wszyscy świetnie się bawili i coraz lepiej czujemy się w swoim gronie.

ZDOBYWAMY  MEDAL  ORDERU UŚMIECHU

L.P.