WIZYTÓWKA Cała Polska Czyta Dzieciom PIOSENKI I WIERSZE OGŁOSZENIA Mam 3 latka - jaki jestem PROGRAM GRUPOWE NOWINKI KONSULTACJE INDYWIDUALNE METODY WYCHOWAWCZE

GRUPA 1

Cała Polska Czyta Dzieciom

Zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w akcję "Cała Polska Czyta Dzieciom", która polega na wspólnym czytaniu bajek naszym milusińskim.

(…) Codzienne czytanie dziecku dla przyjemności jest czynnością prawdziwie magiczną zaspokaja bowiem wszystkie potrzeby emocjonalne dziecka, znakomicie wspiera jego rozwój psychiczny, intelektualny i społeczny, jest jedną z najskuteczniejszych strategii wychowawczych, a przy tym przynosi dziecku ogromną radość i pozostawia cudowne wspomnienia. Ale to jeszcze nie koniec atutów głośnego czytania. Czynność ta jest łatwa, nie wymaga od nas, dorosłych, szczególnego przygotowania, jest przyjemna i inspirująca także dla czytającego, nic nie kosztuje, gdy korzystamy z biblioteki czy wymieniamy książki z innymi rodzicami, lub jest niedroga, gdy zaopatrujemy się w tanich księgarniach albo na wyprzedażach. (….)

Polecamy stronę: www.calapolskaczytadzieciom.pl/