• OGŁOSZENIA

• DRODZY RODZICE!

Serdecznie zapraszamy na zajęcie otwarte, które odbędzie się 17.04.2024 tj. środa o godzinie 9.45  do   sali nr 11. Mile widziane zmienne obuwie.
          Po zajęciu omówimy sprawy organizacyjne, bieżące - związanymi z życiem grupy.
          Nauczycielki  grupy 1.

DRODZY RODZICE!

W holu przedszkola jest wywieszona lista na zapisy  na dyżur na majówkę i piątek po Bożym Ciele.

Nauczycielki grupy 1.

Drodzy Dziadkowie!!!

Serdecznie zapraszamy na uroczość grupową z okazji DNIA BABCI i DNIA DZIADKA, która odbędzie się w dniu 24.01.2024 r. ( tj. środa) o godzinie 15:30.

Serdecznie zapraszają - wnuczki i wnuki oraz Panie z grupy 1.

Drodzy Rodzice!!!

Bardzo dziękujemy za przyprowadzenie MISIÓW ( maskotek) na uroczystość z okazji Dnia Pluszowego Misia w piątek w dniu 24.11.23 r.

Drodzy Rodzice!!!

Bardzo dziękujemy za przyprowadzenie PIESKÓW ( maskotek) na uroczystość przedszkolną " Dzień Kundelka" w dniu 25.10.23 r.

DRODZY RODZICE!!!

BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA POMOC I ZAANGAŻOWANIE W ORGANIZACJI DZISIEJSZEJ UROCZYSTOŚCI - PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA.

DZIĘKUJEMY ZA CIASTO, BABECZKI ORAZ DYPLOMY I ROGI OBFITOŚCI DLA DZIECI.

DZIĘKUJEMY ZA LICZNE PRZYBYCIE.

Drodzy Rodzice!

Dnia 18.10.2023 r.(tj. środa) o godz. 10:00. Odbędzie się uroczystość w naszej grupie

"Pasowanie na Przedszkolaka" - zapraszamy rodziców/opiekunów do wzięcia udziały w tej miłej i ważnej uroczystości.

Prosimy o ubranie dzieci w galowe stroje ( biała bluzka, czarna spódnica/ czarne spodnie), a rodziców o obuwie zmienne.

Zapraszamy do naszej sali nr 11.

• DRODZY RODZICE.

• W dniu dzisiejszym będą wydawane piżamki dzieci, prosimy je przynieść w poniedziałek. Dzieci chore przynoszą nową piżamkę w dniu przyjścia do przedszkola po chorobie.

Dziękujemy.

Drodzy Rodzice.

• Prosimy o przyniesienie w tym tygodniu Darów Jesieni - liście, kasztany, żołędzie. Bardzo dziękujemy.

• PRÓBNA EWAKUACJA W PRZEDSZKOLU

• W trosce o bezpieczeństwo dzieci w naszym przedszkolu w dniu 21 WRZEŚNIA 2023  zostaną  przeprowadzone praktyczne ćwiczenia ewakuacji pracowników i przedszkolaków z budynku przedszkola. Celem akcji jest  nabywanie przez dzieci umiejętności właściwych zachowań w sytuacji zagrożenia, zapoznanie ich z zasadami bezpiecznej ewakuacji – szybkiej, zorganizowanej i pozbawionej elementów paniki.

Ćwiczenia tego typu są bardzo potrzebne, gdyż odgrywają dużą rolę społeczną.

Rada pedagogiczna Miejskiego Przedszkola nr 32 w Katowicach

Drodzy Rodzice!
          W dniu 20.09.2023 r. w naszym przedszkolu będziemy Świętować Dzień Przedszkolaka.
          O godz. 10:00 na sali gimnastycznej odbędzie się Koncert Muzyczny, wystąpią uczniowie kl.3c z Szkoły Podstawowej nr 53 w Katowicach.

Drodzy Rodzice!

W piątek 15 września  2023 będziemy obchodzić International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki.
          Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. w tym dniu odbędzie się uroczystość z udziałem wszystkich grup. Zachęcamy, aby tego dnia dzieci przyszły do przedszkola "ubrane" w kropeczki
          ( tzn. na elementach odzieży pojawił się wzór w kropeczki ).

Dziękujemy za udział w zebraniu.

Zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail grupowy: mp32.grupa1@wp.pl

WYPRAWKA DLA NAJMŁODSZEGO PRZEDSZKOLAKA – GRUPA 1

• Wygodne, stabilne papcie, które dziecko samodzielnie ubierze i ściągnie.
            (Sprawdzają się papcie na gumowej podeszwie, zapinane na rzepy)  Papcie umieścić w podpisanym worku z materiału.
          • Wygodne ubrania, które łatwo zdjąć podczas czynności w toalecie, przygotowania do odpoczynku. (Spodnie dresowe, legginsy itp. Prosimy unikać ubrań z guzikami).
          • 3 komplety zapasowych ubrań wraz z bielizną na zmianę.
            Ubrania proszę przynieść w podpisanym worku.
          • Podpisana piżama do spania.
          • Jeżeli dziecko potrzebuje „zabezpieczenia” podczas spania, proszę przynieść paczkę pielucho-majtek lub paczkę podkładów higienicznych. (Gdy się skończą poinformujemy o tym e-mailem.)
          • Chusteczki higieniczne i mokre chusteczki – paczka 100szt.

Wszystkie rzeczy prosimy podpisać, ułatwi to odnalezienie właściciela np. ubrań.