• GRUPOWE NOWINKI

    •  

      


      

     14.10.2021 r. „DZIEŃ PRACOWNIKA MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 32”

     Dziś od samego rana czuliśmy, że jest to odświętny dzień w przedszkolu. Już w domu rodzice przygotowali dla nas eleganckie stroje. Po śniadaniu poszliśmy na salę gimnastyczną, gdzie czekali już w pięknie udekorowanej sali zaproszeni goście, którzy codziennie oddają całe swoje serce, aby dzieciom w przedszkolu było naprawdę dobrze. Świętuje więc Pani Dyrektor, Panie Nauczycielki,  Pani Intendentka, Panie Kucharki, Panie Woźne, Pan Konserwator. Dzieci z wszystkich grup wiekowych w formie życzeń dla pracowników, zaprezentowali artystyczne występy. Nasza grupa znakomicie zatańczyła i zaśpiewała  „Jesienny taniec” z kolorowymi chusteczkami. To był wyjątkowy jesienny dzień….

      

     30.09.2021 r. „DZIEŃ CHŁOPAKA”

     W Dniu Chłopaka poddaliśmy chłopców kilku próbom sprawnościowym  min. próbie celności (rzut do kosza), wytrzymałości (podskoki -„Żabki”), i odwagi (slalom z tacą) . Nagrodą był medal, z napisem „Super Chłopak” oraz laurki w formie krawatów wykonane przez koleżanki z grupy.

     Dziewczynki jednogłośnie orzekły że,

     „Grupa 2  samych SUPER CHŁOPAKÓW ma…”

      

      

     20.09.2021 r. „OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA”

     To był naprawdę super dzień! Bawiliśmy się wspólnie z pozostałymi grupami w sali gimnastycznej. Zaśpiewaliśmy piosenkę „Jestem sobie przedszkolaczek”. Wszyscy złożyliśmy „Przysięgę Przedszkolaka” w obecności Pani Dyrektor . Zabawiliśmy się w przedszkolny pląs „Jesteśmy wszyscy razem”.  Potańczyliśmy przy dźwiękach największych przebojów dla dzieci. Koledzy, którzy wzięli udział w konkursie plastycznym „Wakacyjne wspomnienia” otrzymali  dyplomy i super narody.  Na zakończenie każdy z nas dostał wyjątkowy medal i sportowy worek.

      

      

     Wrzesień 2021 r.

     Już kilkanaście dni pobytu w przedszkolu za nami. Zaczęliśmy od zapoznania się z Panią Dorotą, kolegami, koleżankami i nową salą. Było trochę płaczu ale i też dużo super zabawy!!!!  Razem naszą panią i  grupowym Misiem. Miś razem z panią wręczyli każdemu z nas indywidualne wizytówki i znaczki, które mamy na krzesełkach, półeczkach, w łazience i teczkach prac. Dzięki znaczkom nie pomylimy swoich miejsc przy stoliczkach, ręcznika w łazience i naszych plastycznych prac.

     Pani oprowadziła nas po przedszkolu i ogrodzie. Pokazała salę „Grupy 1, 3, i 4” i zapoznała z pracownikami przedszkola. Lubimy chodzić na salę gimnastyczną, gdzie radośnie możemy brykać przez tor przeszkód, podskakiwać na piłeczkach i ćwiczyć z „Klementynką radosną dziewczynką”.

     W sali lubimy budować z klocków, konstruować tory dla szklanych kulek, rysować, lepić z plasteliny i układać puzzle. Lubimy też kiedy Pani zaprasza nas do wspólnych zabaw na dywanie. Nasze ulubione zabawy to „Samochody”, „Chodził jeżyk” i „Na dywanie siedzi miś”.

      

  • Kontakty

   • Miejskie Przedszkole nr 32 w Katowicach
   • mp32katowice@interia.pl
   • mp32katowice@interia.pl
   • (32) 251-58-74; 797447200; 797447300;
   • Miejskie Przedszkole nr 32 w Katowicach, ul. Szopienicka 29
 • Galeria zdjęć

   brak danych