• Międzynarodowy Wyścig Solidarności i Olimpijczyków w Katowicach

• Serdecznie zachęcam do udziału w 14 Mini Wyścigu "Solidarności". Wyścig przeznaczony jest dla najmłodszych sportowców. Długość jego trasy w zależności od kategorii wiekowej wyniesie od 200m do 1600m i przebiega wzdłuż ul. Trzech Stawów. Zapisy online trwają na stronie Organizatora (www.wyscig.com.pl) do 24 czerwca, natomiast każdy może przyjść z formularzem w dniu wyścigu na metę, gdzie przyjmowane będą zapisy uczestników w godz. 9:20-10:20. Pierwsza grupa wystartuje o godz. 10:30, a ceremonia dekoracji młodych kolarzy rozpocznie się o godz. 12:00.

Dodatkowe informacje, formularz i regulamin: www.wyscig.com.pl

Mateusz GawendaPodinspektor

Referat Organizacji, Wsparcia i Rozwoju Edukacji

Wydział Edukacji i Sportu

ul. 3-go Maja 7 40-096 Katowice

e-mail: mateusz.gawenda@katowice.eu

• Czytanie Rządzi w Katowicach

• " Czytanie to spojrzenie na świat z perspektywy innego człowieka – jego emocji i wartości.Jest to ważne dla mnie, jako prezydenta miasta, ale także dla każdego z nas – rodzica, brata, siostry, kolegi czy sąsiada. Dzięki czytaniu budujemy umiejętność pracy w grupie, bo lepiej rozumiemy innych ludzi. W Katowicach promujemy się hasłem „dla odmiany". Odmieniajmy swoje życie przez czytanie, bo #CzytanieRządzi!"

Marcin Krupa, prezydent Katowic

Miasto Katowice realizuje zadania służące promocji czytelnictwa daleko wykraczające poza wypożyczanie i udostępnianie zbiorów. Motto Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach brzmi Czytaj dla odmiany, i to właśnie pod tym hasłem odbywają się wszystkie organizowane w naszym mieście spotkania autorskie, warsztaty literackie i inne propozycje popularyzujące literaturę – zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych.

Szczegóły  w zakładce kącik rodzica oraz na stronkach:

• W  KRAINIE  SŁODYCZY
          • W KRAINIE SŁODYCZY

• Drodzy Rodzice,
            W dniach od 6.06 do 10.06.2022 r.  w naszym przedszkolu będzie realizowany autorski projekt edukacyjny „Przygoda w Krainie Słodyczy”.
            Podsumowaniem projektu będzie „Cukierkowy Dzień”( w piątek 10 czerwca 2022).
            Uprzejmie prosimy aby każde dziecko od poniedziałku 6.06.2022  do 8.06.2022 przyniosło   tyle cukierków ile liczy grupa  (są to zaległe  cukierki w ramach poczęstunku z okazji swych urodzin).
            Przynosimy cukierki odliczone  w opisanym woreczku śniadaniowym.
            Słodycze zostaną podzielone i zapakowane w ozdobne torebki.
            Dzieci  zabiorą  je do domu w dniu uroczystości grupowych  z udziałem  rodziców : grupy młodsze PIKNIKÓW RODZINNYCH grupa starsza     POŻEGNANIA PRZEDSZKOLA
            MAMY NADZIEJĘ NA WSPANIAŁĄ  PRZYGODĘ W KRAINIE SŁODYCZY
                                                                                                                                                     Nauczycielki Grup

• PODZIĘKOWANIA

•  Kochani rodzice

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA ŻYCZENIA I MIŁĄ NIESPODZIANKĘ ,która uatrakcyjniła DZIEŃ DZIECKA  w naszym przedszkolu.

ZABAWA NA DMUCHAŃCACH BYŁA WSPANIAŁA  I   NIEZAPOMNIANA!!!!!!!  a RÓŻDŻKI DO BANIEK MYDLANYCH też sprawiły nam wiele radości.

DZIĘKUJEMY przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 32 w Katowicach

Wszystkie niespodzianki zostały sfinansowane ze składek RADY RODZICÓW