• Drodzy rodzice

Informuję, że od 1 lipca 2021 rodzice  wchodzą do  przedszkola na hol główny

Przy zachowaniu reżimu sanitarnego obowiązują następujące  zasady:

1.JEDNOCZEŚNIE W HOLU ZNAJDUJĄ SIĘ  4 OSOBY DOROSŁE

2. KAŻDA  DOROSŁA OSOBA  MA ZAŁOŻONĄ MASECZKĘ

dyrektor mgr Małgorzata  Brzoska

• Dzień  rodziny
          • Dzień rodziny

• Kochani

Uroczyście ogłaszamy że  w dniu 16 czerwca 2021 będziemy w  naszym przedszkolu  obchodzić

DZIEŃ RODZINY

niestety, nie będzie tradycyjnego koncertu  w MDK, ale DRODZY RODZICE spodziewajcie się  w tym dniu  niespodzianki  wykonanej przez  dzieci.

Prezenty zabiorą przedszkolaki do domu z życzeniami i uśmiechem.

Dorośli  tu prośba  do Was: stworzmy w rym dniu nastrój świąteczny, niech będzie  rodzinnie ( czytaj. wyjatkowo).

Pozdrawiamy serdecznie

w imieniu nauczycieli koordynator BS

• Dzień dziecka  2021
          • Dzień dziecka 2021

• Wyjątkowy  dzień  rozpoczął się  w kazdej grupie  muzycznie -były  wigibasy i tańce i  pląsy.

Przebieg DNIA DZIECKA BYŁ NASTEPUJACY:

- po śniadaniu  gr 3 i 4 gry i zabawy sportowe z trenerem Piłkarskiej  drużyny

- o 10.00 spotkanie  wszystkich grup w ogrodzie przedszkolnym rozpoczęło się tańcami integracyjnymi przy muzyce - rewelacyjnie prowadzone przez  panią ANIĘ ;

- gry, zabawy sportowe w grupach na terenie ogrodu przedszkolnego

- kolejna edycja TURNIEJU BANIEK MYDLANYCH, tym razem bicie rekordów  na największą bańkę mydlaną

- wręczenie prezentów niespodzianek  przygotowanych przez Radę Rodziców:PRZEDSZKOLAKI SERDECZNIE DZIĘKUJĄ  ZA  KOLOROWE PIŁKI  oraz zasponsorowanie pysznego II śniadania!

-losowanie balonów od sponsora.

Wspaniałą  zabawę  dokumentowaliśmy robiąc zdjęcia.  Koniecznie  musicie je zobaczyć .

DZIĘKUJEMY  I  POZDRAWIAMY

przedszkolaki z grupy :1,2,3,4