• UROCZYSTOŚCI GRUPOWE

• W kwietniu w każdej grupie przedszkolaki świętowały:

Zdjęcia i krótkie opisy tych uroczystości  wkrotce znajdziecie na stronkach grupowych.

• DYŻUR WAKACYJNY  2021- zgłoszenia
          • DYŻUR WAKACYJNY 2021- zgłoszenia

ZAPISY NA LIPIEC I SIERPIEŃ 2021 R.

W celu zapewnienia opieki dzieciom w przedszkolu w miesiącach lipiec i sierpień ustalona została organizacja pracy uwzględniająca potrzeby rodziców i plany remontowe przedszkola.

Od 01.07.21 do 31.07.21 i 16.08.21 do 31.08.21  czynne jest nasze przedszkole

( zgłoszenie indywidualne  każdego rodzica )

Zapisy na miesiące wakacyjne odbywają się w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 MAJA 2021 r.

Zapisy dokonujecie Państwo poprzez dostarczenie wypełnionej DEKLARACJI

na okres wakacyjny.

dyrektor M.Brzoska

• KOMUNIKAT

• DRODZY RODZICE

W mailach grupowych przesłanych przez nauczycielki grup, znajdziecie państwo szczegółowe informacje, dotyczące rachunku za miesiąc kwiecień - pobyt i wyżywienie dziecka w przedszkolu.

dyrektor Małgorzata Brzoska