• 20 LISTOPADA 2020

• świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Idea Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka z UNICEF

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka to wyjątkowy dzień w roku, podczas którego oczy wszystkich skierowane są na dzieci i ich prawa.

Ten rok jest szczególny. Trudny dla nas wszystkich, ale szczególnie trudny dla dzieci w miejscu, w którym jeszcze przed epidemią koronawirusa, sytuacja była tragiczna. Takim miejscem jest Jemen, kraj w którym od 5 lat toczy się wojna.

Bierzemy udział  w akcji

„Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF – Pomoc dla Jemenu”

20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. Sprawdź, jak możesz wspólnie z UNICEF świętować ten dzień, pokazując, że prawa wszystkich dzieci są ważne i że każdy z nas może zaangażować się w akcję pomocową na rzecz dzieci w Jemenie.