• Życzenia na Dzień Przedszkolaka

Z okazji Dnia Przedszkolaka, życzymy Wam drogie Dzieci,

aby uśmiech zawsze gościł na waszych twarzach,

każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Niech Wasze marzenia się spełniają !!!

życzy personel

Miejskiego Przedszkola nr 32 w Katowicach

• Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka (20.09.2020)

• "Dzień przedszkolaka jest właśnie dzisiaj, to święto Ani, Basi i Krzysia..... W dzień przedszkolaka każdy to wie, bawi się z nami, kto tylko chce..."

W całym kraju 20 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, którego celem jest dostarczenie dzieciom okazji do świętowania, czerpania radości z bycia przedszkolakiem, współdziałania w propagowaniu i rozpowszechnianiu nowoczesnego wychowania przedszkolnego oraz integracji przedszkolaków.

My w piątek 18 września 2020 będziemy miło spędzać  ten wyjątkowy dzień ) chociaż ze względu na pandemię  osobno w każdej grupie) , dzień pełen niespodzianek. Przedszkolaków do przedszkola ZAPRASZAMY jak się bawiliśmy wkrótce pokażemy i opowiemy!