• "CHROŃ DZIECKO W SIECI"

• KAMPANIA

Kampania „Chroń dziecko w sieci” ma na celu przestrzec rodziców przed konsekwencjami kontaktów dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym ze szkodliwymi treściami w Internecie i wskazać im, jak ograniczyć ryzyko takich kontaktów.

Kampania organizowana jest przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę (dawna Fundacja Dzieci Niczyje) oraz NASK w ramach działań Polskiego Centrum Programu Safer Internet.

POLECAMY STRONĘ            www.dzieckowsieci.pl

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ZNAJDZIECIE PAŃSTWO W ZAKŁADCE KĄCIK DLA RODZICÓW - zapraszamy.