• OGŁOSZENIA, SPRAWY BIEŻĄCE

ZAPROSZENIE

SERDECZNIE  ZAPRASZAMY  RODZICÓW  DZIECI  Z  GRUPY 2 NA  ZAJĘCIE OTWARTE  KTÓRE  ODBĘDZIE  SIĘ  W  DNIU  22.03.2024r  o godz. 9:45  w sali  nr  23.

Prosimy o zabranie obuwia zmiennego.

Serdecznie zapraszamy P. Beata i P. Kasia

Serdecznie zapraszamy

Rodziców  (opiekunów prawnych) wszystkich dzieci, które będą uczęszczać do naszego przedszkola w roku szkolnym 2023/2024 zapraszamy

w dniu 31 sierpnia 2023 tj, czwartek

o godzinie 16.00- 16.30

na zebranie ogólne z dyrektorem i radą pedagogiczną do sali gimnastycznej nr 18.

OD 16.30  odbędą się zebrania grupowe prowadzone przez wychowawców grup :

grupa 2 -  sala nr 23

Na zebranie prosimy przynieść dane dotyczące osób upoważnionych do odbioru dzieci ( nr dowodu osobistego oraz numer telefonu) w celu wypełnienia  niezbędnej dokumentacji. Mile widziana zmiana obuwia.

RADA PEDAGOGICZNA MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 32 w Katowicach

Serdecznie zapraszamy

w dniu 31 sierpnia 2023 tj, czwartek

o godzinie 16.00- 16.30