• "CHROŃ DZIECKO W SIECI"

• KAMPANIA

Kampania „Chroń dziecko w sieci” ma na celu przestrzec rodziców przed konsekwencjami kontaktów dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym ze szkodliwymi treściami w Internecie i wskazać im, jak ograniczyć ryzyko takich kontaktów.

Kampania organizowana jest przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę (dawna Fundacja Dzieci Niczyje) oraz NASK w ramach działań Polskiego Centrum Programu Safer Internet.

POLECAMY STRONĘ            www.dzieckowsieci.pl

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ZNAJDZIECIE PAŃSTWO W ZAKŁADCE KĄCIK DLA RODZICÓW - zapraszamy.

• Cała Polska Czyta Dzieciom

Zapraszamy do włączenia się w kampanię społeczną Cała Polska Czyta Dzieciom.

Koordynator Agnieszka ŻOGAŁA - ROKICKA

• 27.10.2021  w przedszkolu mieliśmy uroczystość

DZIEŃ KUNDELKA  – nieformalne polskie święto kundelka czyli wszystkich wielorasowych psów .

W tym dniu w kazdej grupiepoznając śiat kundelka , rozmawialśmy o psiakach, psinkach, pieskach , wykonywali prace plastyczne i wspaniale bawiliśmy się.

Celem tych działań było:

• Uwrażliwienie dzieci  na potrzeby zwierząt.
      • Poznawanie obowiązków jakie spoczywają na  właścicielu czworonogów.
      • Zachęcanie do niesienia pomocy potrzebującym zwierzętom.
      • Ukazanie uczuć i emocji, jakie mogą towarzyszyć ludziom i zwierzętom.

...

• Miejskie Przedszkole nr 32 w Katowicach, ul. Szopienicka 29 40-431 KATOWICE Poland