• BEZPIECZNE WAKACJE

• Zalecenia Wojewody Śląskiego Bezpieczne Wakacje 2023.

Rusza akcja „Bezpieczne Wakacje 2023”

Wojewoda śląski Jarosław Wieczorek przekazał podległym służbom, inspekcjom i podmiotom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo zalecenia w zakresie przeprowadzenia kolejnej edycji tej akcji w naszym regionie, której celem jest zapewnienie bezpiecznego wypoczynku letniego dzieciom i młodzieży, a także osobom przebywającym i przemieszczającym się na terenie naszego województwa.

Służby i inspekcje działające na obszarze województwa śląskiego będą monitorować różne formy wypoczynku zorganizowanego w miejscowościach turystycznych oraz miejscach stałego zamieszkania dzieci i młodzieży.

Na potrzeby akcji Wojewoda Śląski uruchomił całodobową interwencyjną linię telefoniczną o numerze:32 20 77 077

Na infolinię można zgłaszać wszelkie informacje dotyczące zagrożeń i nieprawidłowości w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży w czasie letnich wakacji.

Podejmowane działania mają na celu podniesienie świadomości w zakresie bezpiecznych zachowań podczas letniego wypoczynku, szczególnie nad wodą i w górach.

SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE KĄCIK RODZICA

• 23.06.2023

• Dziś Dzień Ojca Drogi Tato.

Co Ty dzisiaj powiesz na to?

Z tej okazji ślemy Ci szczere  życzenia:

SZCZĘŚCIA , ZDROWIA I POWODZENIA

Mamy nadzieję, że się cieszysz i że dzisiaj się nie spieszysz.

Bo to święto jest dla Ciebie,byś urządził je dla siebie

życzą przedszkolaki

• POŻEGNANIA NASTAŁ CZAS

• 20.06.2023

Dzisiaj z personelem i przedszkolakami oficjalnie pożegnała się grupa 4

uroczystość odbyła się na sali gimnastycznej.

Dziewczynki i chłopcy zaprezentowali piosenki o rodzinie i  wakacjach.

BYŁY RÓWNIEŻ PODZIĘOWANIA I POŻEGNANIA , BO PRZECIEŻ OD WRZEŚNIA NASI ABSOLWENCI BĘDĄ JUŻ UCZNIAMI.

Życzymy im powodzenia!

personel Miejskiego przedszkola nr 32 w Katowicach

• Bezpieczne wakacyjne  PODRÓŻE
          • Bezpieczne wakacyjne PODRÓŻE

• Podróże z Kampanią Kolejowe ABC II

Kampania Kolejowe ABC II realizowana przez Urząd Transportu Kolejowego to druga edycja ogólnopolskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej, propagującej zasady bezpieczeństwa oraz wartości i wzorce związane z odpowiedzialnym zachowaniem się podczas korzystania z transportu kolejowego. Kampania jest współfinansowana ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Szczegóły w zakładce KĄCIK RODZICA oraz

więcej informacji odnaleźć można na profilach Kampanii Kolejowe ABC II na Facebooku, Instagramie i TikToku:

Facebook: @kampania.kolejowe.abc

Instagram: @kolejowe_abc

TikTok: @kolejowe.abc

• ORGANIZACJA  pracy przedszkola w dniu 9 czerwca (piątek) 2023

DRODZY RODZICE

Zgodnie z państwa deklaracjami , wprowadzamy    zmianę organizacji pracy przedszkola (  grupa mieszana, bez możliwości leżakowania),  zapraszamy tylko dzieci zapisane:

W DNIU 9.06.2023 PRZEDSZKOLE czynne od 6.30 - 16.30

Rada Pedagogiczna Miejskiego Przedszkola nr 32 w Katowicach

• KOMUNIKAT

• W związku z sygnałem o pojawieniu się przypadków RUMIENIA ZAKAŹNEGO prosimy o zwrócenie uwagi na własne dzieci.

Rumień zakaźny to choroba wirusowa o ostrym przebiegu, która najczęściej dotyka dzieci w różnym wieku. Jest chorobą zakaźną.  Po stwierdzeniu  objawów prosimy o nieprzyprowadzanie dziecka do przedszkola.

My ze swej strony zapewniamy o regularnej dezynfekcji  pomieszczeń i zabawek , ale bez Państwa wsparcia będzie znacznie trudniej pozbyć się problemu.

Prosimy więc o stosowną i skuteczną reakcję z Państwa strony.

Szczegóły nt.: objawy, leczenie  i inne zalecenia  znajdziecie Państwo w zakładce KĄCIK RODZICA