• MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

• Wszyscy swoje święto mają

Tańczą, skaczą i śpiewają

Przedszkolaki przykład dają

i też swoje święto mają”.

Dzień Przedszkolaka OBCHODZIMY

20 września (poniedziałek) 2021

ZAPRASZAMY W TYM DNIU

WSZYSTKICH NASZYCH PODOPIECZNYCH NA PLĄSY , TAŃCE I WSPANIAŁĄ  ZABAWĘ.

Święto Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka  zostało ustanowione uchwałą sejmu z dnia 13 września 2013.   Co roku w całej Polsce przedszkolaki świętują swój dzień.

20 września to wspaniały dzień dla każdego wychowanka przedszkola!

FOTOREPORTAŻ Z UROCZYSTOŚCI WKRÓTCE ........

• WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE

• Szanowni Państwo

w związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2021/2022, chcemy kontynuować pomoc dzieciom i młodzieży przeżywającym kłopoty i trudności, spowodowane m.in. skutkami izolacji rówieśniczej podczas epidemii COVID-19 oraz zapewnić im adekwatne wsparcie psychologiczne.

Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Aby skorzystać z pomocy wystarczy zadzwonić na infolinię, gdzie profesjonalni konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania, doradzą, co można zrobić w danej sytuacji. Rozmówcy nie muszą się przedstawiać, mają zapewnioną dyskrecję i anonimowość.

Zachęcamy także do skorzystania z kontaktu mailowego pomagamy@1815.pl

W załączeniu przekazujemy plakat i zachęcamy do upowszechnienia informacji w szkołach i placówkach.

Departament Wychowania i Edukacji Włączającej

Ministerstwo Edukacji i Nauki