• Katowice poszukują kandydatów na rodziny zastępcze

• Szanowni Państwo,

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach, będący organizatorem rodzinnej pieczy zastępczej poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej.

W związku z powyższym poszukujemy osób, które czują wewnętrzne pragnienie niesienia ciepła i miłości, które jednocześnie są gotowe poświęcić dzieciom czas i serce. Apel kierujemy do osób odpowiedzialnych i odważnych, gotowych podjąć to wyzwanie.

SZCZEGÓLY ZNAJDZIECIE  W ZAKŁADCE KĄCIK RODZICA oraz

Informacje zamieszczone są również na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Katowicach: www.mops.katowice.pl w aktualnościach „Kampania na Rzecz Rodzicielstwa Zastępczego w Katowicach”.

Zeskanuj kod QR, aby dowiedzieć się więcej na temat kampanii:

• Zaproszenie na PIKNIK RODZINNY

• Miasto Katowice wraz z innymi podmiotami publicznymi i organizacjami pozarządowymi planuje organizację Pikniku Rodzinnego, który odbędzie się 30 lipca br. (sobota), w godz. od 12.00 do 17.00.

Jego celem jest przede wszystkim promocja rodzin, w tym: rodzicielstwa zastępczego, jak również integracja rodzin ukraińskich ze środowiskiem lokalnym.

Impreza odbędzie się w trzech lokalizacjach, tj.:

- na placu Sławika i Antalla,

- w Parku Powstańców Śląskich,

- na terenie Żłobka Miejskiego przy ul. Uniwersyteckiej.

Mateusz Gawenda

Podinspektor