• CENTRUM POMOCY DZIECKU I RODZINIE

Centrum Pomocy Dziecku i Rodzinie miejsce specjalistycznej bezpłatnej pomocy dla dziecka i rodziców. Znajdujemy się przy ul. Sokolskiej 23, w budynku Szkoły Podstawowej nr 10 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Katowicach.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. od 15.30 do 19.30, oraz w soboty w godzinach od 9.00 do 13.00. Oferujemy:

 konsultacje psychologiczne, pedagogiczne, logopedyczne, neurologopedyczne oraz konsultacje z doradcą zawodowym,

 poradnictwo psychologiczne, pedagogiczne,

 terapię logopedyczną i neurologopedyczną,

 zajęcia z Integracji Sensorycznej (SI),

 Trening Umiejętności Społecznych (TUS),

 zajęcia o charakterze korekcyjno-kompensacyjnym,

 warsztaty i szkolenia psychoedukacyjne dla rodziców.

Osoby nieznające języka polskiego będą mogły skorzystać z pomocy tłumacza. Osoby zainteresowane zapraszamy bezpośrednio do siedziby Centrum lub zachęcamy do kontaktu telefonicznego w godzinach pracy Centrum pod numerem tel. 32 259-66-65.