• DZIEŃ  DZIECKA
          • DZIEŃ DZIECKA

• Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na świętowanie Dnia Dziecka, które odbędzie się

01.06.2022r. w naszym przedszkolu.

W programie - zabawy ruchowe, tańce oraz szczypta zdrowej rywalizacji m.in. przeciąganie liny, rzuty do celu, zabawy z chustą animacyjną oraz turniej baniek mydlanych.

Na koniec przygotowana jest dla dzieci NIESPODZIANKA!

• UROCZYSTOŚCI Z UDZIAŁEM RODZICÓW

• DRODZY RODZICE  informujemy, że w związku ze zniesieniem stanu pandemii  COVID-19 wracamy do tradycji udziału rodziców w uroczystościach organizowanych w naszym przedszkolu.

W najbliższym czasie odbędą się:

14 CZERWIEC 2022 godz.15.30 GRUPA 1 PIKNIK RODZINNY

21 CZERWIEC 2022 godz.16.00 GRUPA 4 POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA

23 CZERWIEC 2022 godz. 15.30 GRUPA 3  PIKNIK RODZINNY

27 CZERWIEC 2022 godz.15.30 GRUPA 2  PIKNIK RODZINNY

przy sprzyjającej pogodzie PIKNIKI RODZINNE odbędą się w ogrodzie przedszkolnym.

Serdecznie zapraszamy rodziców.

•  SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE KĄCIK RODZICA

DRODZY RODZICE zapraszamy w imieniu Muzeum  Górnośląskiego Parku Etnograficznego w Chorzowie oraz Fundacji Onkologicznej Rakiety na Festiwal Wdzięczności "Kolory Życia"

22 maja 2022 odbędzie się w Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny”organizowany przez wdzięcznych uchodźców  z objętej wojną Ukrainy, którzy chcą podziękować Polakom za otwarte serca i domy.

Więcej informacji:

Po polsku: Beata Słomiany, tel. 692 281 383

Po ukraińsku: Vladlena Pokotylo, tel. 884 853 573

• Apel do Rodziców

• SZCZEGÓŁY ZAMIESZCZAMY W ZAKŁADCE KĄCIK RODZICA

Huggy Wuggy to    dziwny stwór z jeszcze dziwniejszym uśmiechem podkreślonym czerwonym kolorem ust. Zdaniem niektórych nawet zabawny. O uroczym imieniu Huggy Wuggy. Ten uśmiechnięty miłośnik przytulania, to postać z gry survival horror (adresowanej dla osób powyżej 16 roku życia, choć dostęp do niej powinni mieć tylko dorośli), który przytula by zabijać, a czerwień na jego twarzy otaczająca liczne zęby jest symbolem krwi jego ofiar.

Zwracamy się do Państwa z prośbą - kontrolujmy dzieci w sieci. Robimy to, żeby uświadomić tych z Państwa, którzy nie mieli pojęcia z czym związana jest ta niepozorna maskotka, której popularność rośnie w zatrważającym tempie, tak jak nie miało o tym pojęcia wielu z nas. Robimy to, żeby poprosić o pomoc w zatrzymaniu tego bardzo niebezpiecznego trendu. Robimy to, żeby przypomnieć, że obecna technologia oprócz niesamowitych dobrodziejstw niesie za sobą ogromne zagrożenie.